Buff

Що таке «мультик»?

«Мультик» - це мультифункціональний головний убір. Перший «мультик» з’явився на світ в 1992 році в Іспанії. Ідея створення належить каталонському бізнесмену Джоану Рохасу (Joan Rojas), який полюбляв їздити на своєму мотоциклі по найрізноманітнішим шляхам і ненавидів незручні звичайні шарфи, за якими доводилося ховати обличчя і шию від вітру чи піску. На щастя, у Джоана був 25 річний досвід в трикотажній промисловості, тому, сфокусувавшись на проблемі і трошки проекспериментувавши, Джоан представив світу свій новий інноваційний продукт циліндричної форми із функціонального матеріалу - мікрофібри.  Зараз Джоан Рохас є власником компанії “Original Buff”, продукцію якої Ви маєте змогу знайти на нашому сайті.

З моменту появи першого «мультику» пройшло багато часу за який мільйони прихильників активного відпочинку полюбили цей аксесуар за його універсальність, корисність, легкість і зручність. На даний момент «мультики» широко використовуються у велоспорті, туризмі, катанні на лижах чи сноуборді, на заняттях йогою чи просто пробіжках, і т.п.

Класичним (Original) вважається мультифункціональний головний убір виготовлений із мікрофірби. Цей матеріал має надтонкі волокна розміром з волосся людини, завдяки чому підвищену поглинаючу і вентиляційну здатність. Завдяки насиченості повітрям тканина з мікрофірби має здатність добре зберігати тепло, при цьому одяг є легшим і тоншим у порівнянні зі зробленим з інших тканин. Іншими словами тканина «дихає», відводить вологу зі шкіри назовні і зберігає тепло організму.

На сьогоднішній день існує багато різновидів «мультиків» призначених для різних погодних умов, виходячи з того, з якої тканини зроблений мультифункціональний головний убір. Тому уважно читайте опис товару та розділ «матеріали», щоб обраний товар максимально відповідав Вашим вимогам.