Buff

Матеріали

У Buff® використовуються матеріали тільки найвищої якості кращих світових виробників. Спочатку Buff® робили з мікрофібри (поліестер), але компанія розвивалася, розширювався асортимент продукції, відповідно збільшилася кількість використовуваних матеріалів (Coolmax®, Polartec®, Windstopper®, Polygiene®, мериносова шерсть).

MICROFIBER - поліестер Micro є технічним волокном, цінується за здатність зберігати температуру і відводити вологу на поверхню матеріалу, тим самим гарантує швидке висихання. Micro являє собою особливий тип тонкого поліефірного волокна, яке посилює технічні характеристики поліестеру, тим самим надаючи йому особливу м'якість.

TENCEL SYSTEM - ліоцелл (Tencel) - це целюлозне волокно, отримане з евкаліпта. Тканина приємна на дотик, міцна, екологічно чиста і не викликає алергічних реакцій. Tencel еластичніша і гігроскопічна ніж бавовна, добре вбирає вологу і пропускає повітря, має високу міцність в сухому і вологому стані, тримає форму.

3M SCOTCHLITE - Завдяки відбивачу Scotchlite підвищується видимість і впізнаваність людини в темний час доби, знижується ймовірність нещасних випадків. Основні властивості: видимість в умовах дощу, стійкість до абразивного стирання, стійкість до температурних коливань, стійкість до впливу низьких температур, еластичність, стійкість до прання та хімічного чищення.

COOLMAX SYSTEM - спеціальна чотирьохканальна структура формує систему, яка виводить вологу назовні від тіла на зовнішній шар тканини, де випаровується і висихає швидше, ніж на будь-якому іншому матеріалі. Завдяки своєчасному відведенню вологи підтримується нормальна температура тіла, і знижується ризик перегріву. Також блокується до 95% ультрафіолетового випромінювання.

POLARTEC - матеріал Polartec® є еталоном завдяки мінімальній вазі і «дихаючим» властивостям. Це оригінальний флісовий матеріал, якому немає рівних за якістю і зносостійкості. Протягом майже трьох десятиліть цей матеріал є вибором № 1 серед шанувальників outdoor-спорту як ізолюючий шар в одязі. Він підтримує температуру тіла і запобігає втраті тепла в холодну пору року.

Більше інформації: http://www.polartec.com

WINDSTOPPER - унікальна мембрана Windstopper повністю перешкоджає продування вітром, і в той же час природна волога безперешкодно виводиться назовні в два рази швидше, ніж у аналогічних продуктів. Не продувається: захищає від зовнішнього впливу холодного вітру. Максимально «дихає»: запобігає перегріванню і підтримує природнє відведення вологи назовні.

Більше інформації: http://www.windstopper.com

 

POLYGIENE - при використанні даної технології в матеріал впроваджуються іони срібла, що дає тривалий і природний антибактеріальний ефект. Не виникають сторонні запахи, тканина довше зберігає свіжість і чистоту.

 

MERINO WOOL - 100% натуральна пряжа з овечої мериносової вовни - високоякісна тонка вичинка, приємна на дотик, м'яка і еластична. Абсолютно нешкідлива, підходить для різних типів шкіри. Має здатність утримувати тепло, а також терморегулює мікроклімат.

NOMEX - волокна стійкі до високих температур і не плавляться. Високий рівень захисту волокон інтегрований в структуру матеріалу, тобто не є наслідком хімічної обробки.